Strona stworzona przez : iQHotel.pl

REGULAMIN

RODO

OFERTY POBYTOWE W TATRAPART

WAKACJE W GÓRACH    

od 230 zł / noc

→   min. 3 noce

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WIELKANOC 

od 450 zł / noc

→   min. 3 noce

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

   ZOBACZ WIĘCEJ  →

WYBIERZ PAKIET IDEALNY DLA SIEBIE

ATRAKCJE W POBLIŻU

Z NAMI MOŻESZ WIELE 

 

Usytuowanie TatrApart umożliwia korzystanie z różnorodnych form rozrywki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Sam fakt oddalenia apartamentu od centrum miasta pozwala rozkoszować się czystym powietrzem podczas spaceru czy przejażdżki rowerowej po uroczej okolicy.

Pasjonaci sportów zimowych ucieszą się na wieść, że w pobliżu TatrApart znajdują się liczne wyciągi narciarskie, m.in. Pardałówka czy Harenda.

Zmarznięte i spięte po wielogodzinnych zjazdach ciało można będzie oddać relaksowi  w wodach termalnych, w nieodległym Aqua Parku Zakopane. Czeka tutaj także szereg atrakcji dla najmłodszych!

Gości, którzy nie przepadają za gotowaniem w trakcie urlopu na pewno ucieszy fakt, że przyjemnym spacerem można dotrzeć do restauracji, a w zasadzie typowo góralskiej karczmy. 

Jedynie 4 km dzielą nas od najsłynniejszych miejsc w Tatrach, które są punktem obowiązkowym każdego Turysty. Mowa m.in. o Wielkiej Krokwi, Gubałówce czy kolejce na Kasprowy Wierch. Jak widać najważniejsze symbole Zakopanego są tuż na wyciągnięcie ręki dla TatrApart!

TatrApart - piękno tradycji w nowoczesnym wydaniu

W zacisznej i spokojnej części Zakopanego, niby niedaleko od centrum, a jednocześnie na uboczu powstało miejsce, którego zadaniem było zapewnienie klimatycznego i beztroskiego wypoczynku. Jak okazało się na przestrzeni czasu i na podstawie opinii naszych Gości, założenie nasze zostało zrealizowane w 100%! Możliwe było to po części dzięki lokalizacji - peryferia miasta, otoczenie zieleni i łąk sprzyja wyciszeniu i oderwaniu się od szumu i pędu cywilizacji. Jednocześnie bliskość do wielu stoków narciarskich, znakomitych pomników przyrody tatrzańskiej czy dobrych restauracji gwarantuje szybki dostęp do rozrywki. 

 

W dużej mierze jednak wnętrza naszych apartamentów przyciągają i rozkochują w sobie miłośników podróży i poznawania nowych miejsc. TatrApart szczyci się nowoczesnymi rozwiązaniami, które obleczone są w szaty tradycji. Z pozoru surowe wnętrza okazują się niezwykle przytulne dzięki przewadze drewna, które urozmaicone jest przepięknymi zdobieniami, nawiązującymi do naszej tradycji i sztuki. Z tego miejsca nie chce się wychodzić!

 

Na miejscu można sobie umilić czas grą w bilard, a dzięki prywatnemu parkingowi nie trzeba troszczyć się o miejsce dla swojego pojazdu. Służymy radą i pomocą szczególnie dla osób, które po raz pierwszy pojawią się w naszym mieście. Chcemy aby nasza praca oraz stworzone przez nas miejsce wyznaczały nowe trendy  podnosiły jakość usług w branży turystycznej!

WYJĄTKOWE MIEJSCE 

ZABIERZ Z GÓR WSPANIAŁE WSPOMNIENIA