Strona stworzona przez : iQHotel.pl

REGULAMIN

RODO

APARTAMENTY 4-6 OSOBOWE 

typu Deluxe suite na parterze →

od 445 zł / noc

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

APARTAMENTY 6 OSOBOWE

typu Suite  na poddaszu →

od 297 zł / noc

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

POZOSTAŁE APARTAMENTY

APARTAMENT 6-8 OSOBOWY WHITE

 

Pierwsze piętro Domku Snow to apartament dla 8-miu osób. Ciepły i przytulny, chociaż poprzez użycie jaśniejszych barw dekoracji, białych tapicerek i mebli, przywodzi na myśl śnieżne zaspy i biały puch lecący z nieba. Ale czyż nie dla tych atrakcji odwiedzacie nasze piękne góry? Dużym udogodnieniem tego apartamentu są 2 łazienki - jedna z nich znajduje się przy jednej z sypialni, a druga dostępna jest dla wszystkich. Miłośnicy długich kąpieli będą zachwyceni faktem, że w łazience znajduje się wanna. Elementem wyróżniającym apartament 8-osobowy White są na pewno zniewalające widoki panoramy Tatr, które rozpościerają się z balkonu.

   Sprawdź szczegóły ⇒

APARTAMENT 6-8 OSOBOWY BROWN

 

 

Zajmuje pierwsze piętro Domku Forest. Z jego balkonu rozpościerają się niezapomniane widoki górskich szczytów, przed którymi rozprzestrzenia się zieleń rozległych łąk. Apartament urządzony jest nowocześnie i luksusowo, jednak wiodący materiał jakim jest drewno i zastosowane barwy ciemnego brązu wywołują wspaniałe odczucie góralskiego klimatu. Wzmocnić go można siadając w gronie najbliższych na wygodnej sofie z kubkiem gorącej herbaty, wpatrując się w blask płonącego kominka.

   Sprawdź szczegóły ⇒

WYPOSAŻENIE

SZTUĆCE, TALERZE

WANNA

PRYSZNIC

WIDOK NA OGRÓD

WIFI

ANEKS KUCHENNY

TELEWIZOR

RĘCZNIKI

OGRZEWANIE

SUSZARKA DO WŁOSÓW

DARMOWY PARKING

KOMINEK

ZMYWARKA

LODÓWKA

4 x BALKON

CZAJNIK

JACUZZI

SAUNA

WIDOK NA GÓRY

TARAS

APARTAMENT 6-8 OSOBOWY typu Deluxe Suite 

max. 8 osób 

Luksusowo i przestrzennie! 
Ten typ apartamentu pomieści 8 osób, a składa się z salonu i trzech sypialni. Dwie sypialnie wyposażyliśmy w jedno łoże dwuosobowe, trzecia z kolei posiada łóżko piętrowe! W salonie znajduje się z kolei rozkładana sofa dla jednej osoby. Niekwestionowanym hitem tego apartamentu są dwie łazienki! Jedna z nich znajduje się bezpośrednio przy jednej z sypialni, a druga dostępna jest dla wszystkich.

Komfortowa łazienka posiada wannę, która umożliwia wieczorny relaks w rozgrzewającej kąpieli. W apartamencie czeka również nowocześnie i bogato wyposażona kuchnia.
Salon to miejsce spania ale także strefa relaksu przy klimatycznym kominku. Jego blask rozświetli z pozoru surowo urządzone wnętrza, które w rzeczywistości stanowią enklawę klimatycznego i przyjemnego wypoczynku. Meble i część sprzętów to ręczna praca stolarzy, którzy wykonali z prawdziwego drewna nie tylko elementy wyposażenia ale także przepiękne zdobienia mające na celu przybliżyć naszą kulturę. Poprzez urządzenie apartamentu pokazujemy czym są góry - prostotą, naturą, pięknem samym w sobie i tym, co nie przemija i nie wychodzi z mody. Ich prawdziwy majestat można jednak podziwiać z okien i balkonu apartamentu. Zachęcamy do spożywania posiłków czy picia kawy właśnie tu - patrząc i podziwiając cudowne krajobrazy górskie.

90 m²

APARTAMENTY 6-8 OSOBOWE

I PIĘTRO

LUKSUSOWO I PRZESTRZENNIE!