Strona stworzona przez : iQHotel.pl

REGULAMIN

RODO

APARTAMENTY 4-6 OSOBOWE 

typu suite  na parterze →

od 445 zł / noc

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

APARTAMENTY 6-8 OSOBOWE

typu Deluxe na I piętrze →

od 495 zł / noc

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

POZOSTAŁE APARTAMENTY

TO JEST ELEMENT TEKSTOWY. KLIKNIJ TEN ELEMENT 

 

APARTAMENT 6-OSOBOWY WHITE

 

Wersja dla osób lubiących jasne barwy i kontrast jaki daje połączenie drewna bielonego z naturalnym, a także jasnymi elementami dekoracji. Ten apartament znajduje się na poddaszu Domku Snow. Poddasza zazwyczaj kojarzą się z mrokiem i małą ilością światła. Apartament White dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom wnętrzarskim zdecydowanie temu zaprzecza!

   Sprawdź szczegóły   ⇒

 

APARTAMENT 6-OSOBOWY BROWN

 

 

Ulokowany na poddaszu Domku Forest gwarantuje ciepło nie tylko ze względu na swoje umiejscowienie lecz także ze względu na użyte w wystroju barwy i dodatki. Jest tutaj nieco ciemniej a zatem i przytulniej. Naturalne drzewo zostało wzbogacone o dodatki w tym samym kolorze, jednak znacznie ciemniejszym odcieniu. Piękno i niezłomność lasu biją z każdego miejsce tego apartamentu.

   Sprawdź szczegóły   ⇒

WYPOSAŻENIE

SZTUĆCE, TALERZE

BIDET

PRYSZNIC

WIDOK NA OGRÓD

WIFI

ANEKS KUCHENNY

TELEWIZOR

RĘCZNIKI

OGRZEWANIE

SUSZARKA DO WŁOSÓW

DARMOWY PARKING

KOMINEK

ZMYWARKA

LODÓWKA

KUCHENKA MIKROFALOWA

CZAJNIK

JACUZZI

SAUNA

WIDOK NA GÓRY

TARAS

APARTAMENT 6-OSOBOWY typu Suite 

max. 6 osób 

60 m²

Ten apartament składa się z trzech sypialni, spośród których jedna posiada duże łoże dwuosobowe, a dwie kolejne wyposażono w dwa łóżka pojedyncze. Przestronny salon będzie miejscem idealnym do spędzania razem wolnego czasu. Odnajdzie się w nim duża rodzina lub paczka znajomych. Łazienka posiada komfortową wannę, a kuchnia  nowoczesne sprzęty domowe bardzo dobrej jakości.

Suite to apartament z widokiem. Góry rozpościerają się z okien, a także z balkonu, na którym polecamy napić się pysznej kawy w towarzystwie wyłaniającego się zza wierzchołków szczytów słońca. Przyjemne chwile można spędzić na wygodnej sofie w apartamencie. Wystarczy rozpalić w kominku, usiąść z bliskimi pod kocem i rozkoszować się wspólnym czasem w tym pięknie urządzonym miejscu. Na drzwiach w Twoim domu pewnie nie maszeruje niedźwiedź brunatny, a w TatrApart pełno tradycji i folkloru na ścianach, podłogach, a także w wykorzystanych w wystroju dodatkach.

APARTAMENTY 6-OSOBOWE

PODDASZE

WYMYŚLI JAKIŚ TEKST, WYMYŚL JAKIS TEKST